beauty hurts, baby...

neaktivita a omluva

5. května 2016 v 10:30
Hluboce se vám omlouvám za svou dlouhou neaktivitu nejen v psaní, ale i v komentování. Věřte, nebylo to záměrně, a pokud jste na mě ještě nezanevřely, zde je vysvětlení.Jednoho krásného dne, uprostřed psaní seminární práce, mi z ničeho nic odešla klávesnice. A počítač se zbláznil. A pokud je v ohrožení počítač, kde je mám uloženou školní práci od střední školy až do teď, blázním i já. A tak jsem spoustu času strávila přemisťováním životně důležitých souborů do svého malého notebooku, a mou jedinou prioritou se stala škola. Navíc jsem poslední dobou nestíhala spoustu přednášek a úkolů, a ještě pořád je toho hodně co dohánět, takže trávím většinu času zahrabaná ve školní knihovně a píšu jako šílená. Bojuju teď tak nějak se vším, ještě jsem si nezvykla na navýšené dávky léků a únava semnou mlátí ode zdi ke zdi.

Mimo to jsem se poslední 2 dubnové týdny připravovala na první zlomový víkend v tomto roce - AnimeFest. Vážně, nesmějte se. Je to vážná věc! Velká přehlídka kostýmů a těl! Velká výzva! Do této akce jsem chtěla mít splněný cíl ideálně 48 - max.50 kilo, abych mohla být okouzlující. Váhový limit na tuhle akci byl opravdu důležitý, a to - díky bohu - dopadlo dobře.
AF je s přítelem naše malé hobby, celý víkend si vymezíme na tuhle akci a jen se poflakujeme na promítání a zajímavých přednáškách, předvádíme svůj cosplay (/sebe), nakupujeme figurky či plyšáky, a cpeme se nechutným množstvím japonských sladkostí/smažených nudlí. Je to jediná jarní akce, kvůli které opravdu "vypínáme" povinnosti. Je to ale především akce, která se nesmí podcenit.
Měli jsme spoustu práce s přípravami: vyráběli jsme cosplay, chystali se na zkoušky, a snowchild do toho aktivně hubla, protože bylo jasné, že AF nebude žádná sranda. Můj cosplay zahrnoval odhalené nohy v samodržících punčochách, vykasanou sukni a především božský korzet velikosti S, který jsem chtěla stáhnout, co nejvíc to půjde, a ukázat své křivky. Zkrátka velká challenge pro jedno drobné tělo. Ale hádejte co... úspěch! Ve všech kategoriích!
Váha před AF: 50,0 kg /YES!/ po AF: 50,9 kg /zatracené tayaki.../ teď: 50,1 kg /YES!/

Teď už mám novou klávesnici, večer bych měla mít i víc času, tak doplním všechny poctivě zapsané dny. Bude toho hodně. Očekávejte novinky z oblasti sladkého pečiva. :)

Mějte se krásně, kočky. Snad se vám všechno daří.
Mám u vás velký resty, co musím dohnat, takže naviděnou v komentářích. :-*
 


Komentáře

1 Wanna be skinny | Web | 16. května 2016 v 6:59 | Reagovat

Moc mi tvoje články chybí. .. už aby jsi byla zase v plné síle zpátky ♡

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama