beauty hurts, baby...

4.-7.4.

8. dubna 2016 v 11:59
Tento týden mám nějak rozptýlené myšlenky.
Nejsem schopná se pořádně soustředit, pořád myslím jen na to, abych neměla přes 50 kilo. Je to jako strašák, který je na každém kroku. Ještě před týdnem jsem na to myslela jen v bazénu při plavání, nebo při cestách do školy a domů. Teď se mi to vtírá do hlavy i při přednáškách, při telefonátech, při sexu...

Postupně mi připadá, že mít jídelníček 500 kcal/den je moc. Nemůžu se zbavit dojmu, že ať sním cokoliv, hned se to projeví na těle.

Sanžím se trochu ovládnout a uklidnit se. Vydržet téměř celý den bez jídla už není takový problém. Lednička je oproti minulým týdnům opět krásně poloprázdná, jako tomu bylo předtím, než přišel eF. A dokud jsem sama, krásně se kontroluju, a mou vůli nic nezlomí. Jenže to platí, jen když jsem sama...

Dole je doplnění jídelníčků za poslední čtyři dny, s obsáhlým komentářem. Snad to do konce týdne bude dobré. Držte mi tlapky, kočky.


snowchildPondělí a úterý bylo docela dobré. Jeden večer jsme byli s eF v kině a tak jsem se krásně vyhnula velké večeři, a dala si jen activia nápoj. Skutečnost, že mi eF dával před promítáním kousnout do kostky sýra a housky, je zanedbatelná.

pondělí, 4.4.: naprostá-spokojenost
SNÍDANĚ: x
OBĚD: x
VEČEŘE: activia nápoj lesní plody

SVAČINA: jablko, mentolové pastilky
MIMO: něco přes litr a půl vody; procházka a celodenní tahání tašky s notebookem :)


V úterky jsem kvůli plavání jídelníček trochu poupravila. Už vím, že nemůžu jít na bazén hladová, protože pak na zbytek dne odpadnu. V úterky je třeba nějaké jídlo a dva pomocné prášky. Nutné zlo, budiž. Ale ten večer... s eF jsme šli do restaurace na výroční večeři. Dala jsem si oblíbené jídlo, a po chvíli jsem myslela, že se z té omáčky pozvracím. První sousta byla doslova nebe v hubě, ale kyselost smetany si nějak nesedla s mým žaludkem, takže jsem s tím malým talířem válčila dost dlouho, a stejně jsem to nedojedla.

úterý, 5.4.: až-na-tu-večeři-spokojenost
SNÍDANĚ: x
OBĚD: 2x banán, jeden před bazénem, druhý po
VEČEŘE: bramborové noky a houbová omáčka (v restauraci)

SVAČINA: activia jogurt, hroznové víno, sušené brusinky
MIMO: voda, asi litr + sklenička sojového mléka + vanilkový milkshake; hodina na bazénu


Středa... to byl strašnej cheat-day. Až do šesti do večera jsem měla krásnou hladovku, protože jsem byla zažraná do učení, a pak si zavolá kamarádka, že právě dopsala bakalářku, a že když je venku tak krásně, je třeba se jít projít a náležitě ten úspěch oslavit v cukrárně. Vymlouvala jsem se, jak jsem jen mohla, ale nakonec jsem podlehla. Říkala jsem si, že mi procházka neuškodí, a navíc jsem stejně chtěla koupit eF něco dobrého k narozeninám (protože v kuchyni bez plynu nevykouzlím jeho oblíbenou večeři, že). Skončilo to tak, že jsem nesla balíček dvou větrníků a rakvičky pro eF, a kamarádka nesla balíček dvou věnečků a dvou rakviček pro nás. A sedly jsme si na roh ulice u květinářství a všechno jsme to sežraly. Bože, proč... ono po kalorické stránce toho podle tabulek nebylo zas tak extrémní, ale podstatný problém je, že jde o naprosto nevhodné jídlo.
Večer přišel eF, já mu popřála hezké narozeniny a předala balíček sladkého pokušení, a hned jsem si musela dát lehkou večeři, abych měla výmluvu, proč nesníst nabízený větrník. Nakonec ho měl ještě další den k snídani (ano, to jako vážně!). Později večer jsme ještě každý měli malou misku zmrzliny.

středa, 6.4.: ultra-nespokojenost
SNÍDANĚ: x
OBĚD: x
VEČEŘE: 2 křehké plátky s pažitkovým gervais, miska rajčat

SVAČINA: zákusky, po večeři ještě zmrzlina
MIMO: cca 1,5 litru vody; pohyb krom procházky žádný


Ve čtvrtek jsem byla doma, čekala jsem, až příjdou zprovoznit plyn. Byla jsem trochu roztržitá, probírala jsem poznámky z přednášek a nějak jsem ten den zapomínala řádně pít. Přicházím do stavu, kdy jím jen krásné, lehké potraviny. Jakés-takés plány na víkend zahrnují ovocnou dietu. Základ je nekoupit čokoládu.
No a hádejte, co večer eF donesl: čokoládu. Mizí během dvaceti minut, a přestože je oříšková, kterou nemusím, spořádám asi šest čtverčků. ZBytek naštěstí "vdechl" eF.

čtvrtek, 7.4.: docela-spokojenost
SNÍDANĚ: x
OBĚD: activia nápoj
VEČEŘE: tři křekhé plátky s pažitkovým gervais + tři plátečky hermelínu a pár kousků tvrdého sýra, miska rajčat, miska hroznů

SVAČINA: jablko, večer trocha čokolády
MIMO: voda, necelý litr + pár skleniček sojového mléka; bazén se nekonal, místo toho cviky na zadek a stehna
 


Komentáře

1 Wanna be skinny | Web | 8. dubna 2016 v 19:47 | Reagovat

Mám to stejně... až dosáhnu 50 kilo bude to pro mě ráj na zemi , i když vím že mi to nebude stačit a budu chtít ještě níž. Dřív jsem byla spokojená se svojí vahou, ale teď kdybych se měla vrátít nad 60, bych nezvládla. Mám strašný strach že zase přiberu a nepujde to schodit. Je mi z toho smutno a chce se mi brečet, ale pak to zase přejde a nahradí to taková ta touha po krásněm těle a stím se pojí i to, že semi hnusí jakékoliv jídlo.
Jsi moc skvělá a máš skvelý jídelníček! :* drž se! :) zvládnem to

2 effy-storm | Web | 8. dubna 2016 v 22:13 | Reagovat

snow, tím se netrap, občas každý uklouzne, i proto je to taková dřina. Nemá cenu si to vyčítat, zpět už to nevrátíš a lepší je tu energii využít na další plánování, aby se to příště nestalo. Moc držím palečky, ty to zvládneš, nejsi v tom sama ;)

3 Ginny . | Web | 9. dubna 2016 v 7:58 | Reagovat

Výčitky mít rozhodně nemusíš , všeho máš neskutečně malinko ;) A k tomu ten pohyb:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama