beauty hurts, baby...

Duben 2016

16.-21.4.

21. dubna 2016 v 20:21
Kočky moje,
nestíhám, nestačím, a co si nezapíšu, to ani nevím, že jsem snědla. Zkouším teď trochu jiný jídelníček, a zdá se, že zatím funguje alespoň tak, že nepřibírám.
Bylo toho hodně, takže rekapitulace jídelníčků od soboty po dnešek a trocha toho povídání.

Mimochodem, moc mě potěšily vaše komentáře o mém psaní, vážím si toho a jsem ráda, že se vám tak hezky čtu. :)

15.4. - long story short, I just want to be perfect... and have a cake

16. dubna 2016 v 17:31
Někdy mě trošku zamrzí, že nejsem ta blbá, tlustá holka, co se přes svých pět brad pořád usmívá, protože ji nic nezajímá a nic neřeší. Ne vážně, o kolik by byl můj život jednodušší, kdybych měla takovou povahu? O dost. Nebo mít chlapskou logiku uvažování - to by také byl svět mnohem jednodušší.
Ale to ne. snowchild musí být perfekcionistka. snowchild chce být krásně hubená a kouzelná. snowchild chce, aby na ni lidi zírali, a chce slyšet ta ohromená slova Páni, ta je ale hubená! A přesně to jsem včera vnímala.

11.4.-13.4. - houpačka

14. dubna 2016 v 19:17
Uf. Zdá se, že extrémní výdej energie zcela ovládl moje stravovací návyky. Pondělí bylo jediným dnem, kdy jsem necítila hlad a zcela bez potíží jsem zvládla hladovku. Od včerejška jsem nejen jak prokopnutá, ale k tomu se zdržuju v blízkosti příbuzných, kteří do mně mermomocí cpou jídlo... Středa byla peklo na zemi. Alespoň že dnešek bude očistný den, byla jsem dopoledne u zubaře, a tak moc to bolí, že nic tvrdšího, než je třeba banán, do huby nedám.

8.-10.4.

11. dubna 2016 v 2:58
Víkend neproběhl podle plánu. Zaprvé jsem se celé dva dny nehnula z bytu a seděla jsem nad poznámkami ze školy, zadruhé jsem se opět cpala dobrotami. Ta pozitivní věc je, že jsem nenápadnými poznámkami a narážkami přiměla eF uvažovat nad pokořením dřepové challenge... a když mi navrhl, že můžeme cvičit spolu, můj plán klapl. Nejlepší způsob, jak se vyhnout poznámkám "proč to proboha cvičíš?", je přimět okolí, aby vás chtělo vidět cvičit.
Dnes jsme pokořili první den. Jde o kombinovanou challenge, já jedu 30 denní břicho/dřepy + zadek a eF se rozhodl podpořit mě v té první, ale přidal si 250 squat challenge. Uvidíme, jak dlouho nám to vydrží. :)

4.-7.4.

8. dubna 2016 v 11:59
Tento týden mám nějak rozptýlené myšlenky.
Nejsem schopná se pořádně soustředit, pořád myslím jen na to, abych neměla přes 50 kilo. Je to jako strašák, který je na každém kroku. Ještě před týdnem jsem na to myslela jen v bazénu při plavání, nebo při cestách do školy a domů. Teď se mi to vtírá do hlavy i při přednáškách, při telefonátech, při sexu...

Postupně mi připadá, že mít jídelníček 500 kcal/den je moc. Nemůžu se zbavit dojmu, že ať sním cokoliv, hned se to projeví na těle.

Sanžím se trochu ovládnout a uklidnit se. Vydržet téměř celý den bez jídla už není takový problém. Lednička je oproti minulým týdnům opět krásně poloprázdná, jako tomu bylo předtím, než přišel eF. A dokud jsem sama, krásně se kontroluju, a mou vůli nic nezlomí. Jenže to platí, jen když jsem sama...

Dole je doplnění jídelníčků za poslední čtyři dny, s obsáhlým komentářem. Snad to do konce týdne bude dobré. Držte mi tlapky, kočky.


snowchild

31.3.-3.4. - normalita = neschopnost

3. dubna 2016 v 17:29
Zdravím kočky.
Jak se vám daří v dubnu? Pěkně nové jídelníčky, nové diety, challenge... fandím vám, a závidím vám.
Můj začátek dubna byl veselý. Rozhodla jsem se totiž zkusit to, co mi vážně, ale vážně nejde - jíst. Ano, jíst. Nebylo to tak úplně čisté rozhodnutí, spíš mě k tomu nutily okolnosti. Celé čtyři dny je tu eF a když je tu on, tak snowchild papat musí. snowchild totiž nechce eF vyděsit. eF vidí, že jeho kočička hubne, ale neříká nic. Žije v domnění, že kočička hubne zdravě, pravidelným pohybem... A já ho v tomto domnění držím. "Ano zlato, dám si snídani. Jistě, oběd zní dobře. Jasně že si dám večeři, už umírám hlady. Jé, zmrzlina! tak to si dáme zákusek, ne?"

Jenže hned první den jsem samu sebe přesvědčila, že je to nad mé síly. Tohle prostě nedokážu.

31.3. a 1.4.
Čtvrtek a pátek byly fajn. Jeden den jsem jedla hlavně ovoce, pila vodu a šla si zaplavat. Další den jsem jedla ještě méně, sice jsem měla docela nezdravou snídani (chleba ve vajíčku), ale po zbytek dne jsem pila kafe a večer u filmu jsem zobala sice zakázané, ale hříšně dobré mandle v čokoládě se skořicí. Oba dva dny vcelku přijatelné, pocit lehkosti a skvělosti vyvažoval únavu a v noci jsem dokonce dobře spala.

2.4. a 3.4.
Hrůza. Hrůza, děs a sliz.