beauty hurts, baby...

28.-29.3. 2016

29. března 2016 v 22:35
28.3.
Po delší době zase bezesná noc. Paradoxně se cítím svěží a silná, a celý den podle toho taky vypadá. S jídelníčkem jsem nadmíru spokojená, a fakt, že jsem poslední dny jedla vážně strašně, už tolik nebolí.

SNÍDANĚ: x
OBĚD: x
VEČEŘE: x

SVAČINA: jablko, miska malin
MIMO: konvice černýho kafe + 1,5 litru vody + panák slivovice

Jako každý rok o Velikonocích, stavili se u mě dva kamarádi ze základní školy. Dali jsme si panáka slivovice, co tu posledně nechal Medvěd, a dlouho jsme si povídali. A jeden z nich se na mě tak podíval a prohlásil: "Tys zase zhubla, co?"
Zarazilo mě to. Vidíme se jednou ročně. Napadlo mě, že to poznal, když mě při příchodu objal. "To ani ne." V duchu jsem tiše zajásala, že je má snaha poznat.



29.3.
Včerejší insomnický záchvat mě dohnal. Jsem neskutečně vyčerpaná. Jít ráno na přednášku bylo ještě docela v klidu, ale následná hodina v bazénu mě dorazila. Dovlekla jsem se domů, vykašlala se na odpolední výuku, něco snědla a nakonec jsem usnula za stolem, když jsem si pročítala poznámky z přednášek.
Vím jen, že jsem se v jistou chvíli zvedla a přesunula se na postel. Pak si matně vybavuju hlas eF, jak říká: "Tak zítra večer." Odcházet jsem ho neslyšela. Probudila jsem se až v devět. Cítím se hrozně a liju do sebe jednu sklenici vody za druhou.

SNÍDANĚ: x
OBĚD: tři křehké plátky s pomazánkou ze sušených rajčat, dva plátky sýra + miska rajčat a salátové okurky (tohle bylo asi to, co mě poslalo do komatu - po jídle jsem vždycky víc unavená, a tentokrát mě to položilo)
VEČEŘE: x

SVAČINA: 2x banán, jeden před plaváním, druhý po
MIMO: cca 2 litry vody, tělocvik: plavání (free style, sprint i volně)

Až na ten spánkový kolabs dobré. Poznámka pro příště: v úterky brát prášek dvakrát. Nebo jakýkoliv den, když je před ním insomnická noc. Bez debat. Jinak následující den prostě nepřežiju.

Zítra mám ráno jednu přednášku, takže dopoledne jídlo nehrozí. Navíc celý den budu doma sama, což znamená naději na hladovku. Navařím si litr kafe a vyhážu všechnu čokoládu. A celý den budu číst. Zase bude líp.

snowchild
 


Komentáře

1 effy-storm | Web | 30. března 2016 v 0:36 | Reagovat

Závidím ti to pití, já prostě nejsem schopna do sebe tolik dostat. Jsem ráda, když dám půlku z toho, co ty :D

2 everything-will-be-fine | Web | 30. března 2016 v 19:04 | Reagovat

Děkuji ti za motivaci:) opravdu ji teď hodně potřebuji po Velikonocích - je těžký najet zpět do starých kolejí:/ ten jídelníček máš moc hezký:)

3 Vivian. | 30. března 2016 v 22:52 | Reagovat

Díky :-) Na ruce taky mám Neutrogenu (střídám s Garnier) a je to ok. Ale na obličej by to chtělo něco jiného.
Posledních pár měsíců jsem právě chodila téměř pořád nenalíčená.

Jinak ti to jde skvěle! Vždycky potěší, když si toho někdo všimne :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama